Schody z kamienia, marmuru i granitu


        Jesteśmy gotowi do realizacji każdego projektu zabudowy kominka na terenie całego kraju. Zajmujemy się zarówno projektem jak i wykonujemy sami całość elementów. Nasza wyspecjalizwoana ekipa zamontuje obudowe kominka oraz przeszkoli w eksploatacji jej. Z uwagi bardzo duże doświadczenie podpowiemy Państwu również sposoby użytkowania kominka w taki sposób aby zawsze były wolne od sadzy o nalotów. Nasze zabudowy wynonywane są z różnego rodzaju kamienia w szczególności z marmuru, granitu ale spotkać mozna równiez wynonanie z bazaltu czy piaskowca.


    Poniżej przedstawiamy pare realizacji schodów i oprawy lustra jakie wykonaliśmy. Przypominamy, iż każda realizacja jest indywidualnie szkicowana i uzgadniany z klientem.  Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania skorzystajcie z formularza zapytania lub skontaktujcie się z nami telefonicznie.

Schody jak to robimy

Wszystkie schody jakie realizujemy poprzedzamy sporządzeniem projektu technicznego. W tym etapie klient może zobaczyć jak będzie wyglądać efekt końcowy i jakie elementy dodatkowe można dobrać. Dobierany jest również materiał z jakiego będą wykonane elementy. Na specjalne życzenie możemy zrobic wizualizacje komputerową lub wizualizację 3D dzięki której będzie można zobaczyć realny wygląd  swojego projektu w przestrzeni urbanistycznej. Główne nasze realizacje znajdziecie Państwo na terenie miast Szczecin, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań ale montujemy nasze schody również na terenie całego kraju. Jeśli jesteście zainteresowani realizacją schodów z kamienia lub innych elementów wykończenia wnętrz prosimy o szkorzystania z formularza wyceny - odpowiemy w ciągu 24h lub o kontakt bezpośredni z nami pod numerem telefonu +48 608 605 914 UWAGA: w realizacji naszych projektów schodów i innych elementów nie stosujemy materiału pochodzącego z Chin z uwagi na złą jakość oraz skłonnośc do pękania w trakcie ekspoatacji.