Parapety i blaty kuchenne z kamienia, marmuru i granitu


        Realizujemy na specjalne zamówienie parapety i blaty kuchenne z dowolnego materiału takiego jak granit, bazalt, marmur, piaskowiec oraz wszelkich materiałów pochodzenia wulkanicznego jak i osadowego.


    Poniżej przedstawiamy pare realizacji naszych blatów i parapetów jakie wykonaliśmy. Przypominamy, iż każda realizacja jest indywidualnie szkicowana i uzgadniany z klientem.  Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania skorzystajcie z formularza zapytania lub skontaktujcie się z nami telefonicznie.

Jak to robimy

Wszystkie parapety i blaty jakie realizujemy poprzedzamy sporządzeniem projektu technicznego. W tym etapie klient może zobaczyć jak będzie wyglądać efekt końcowy i jakie elementy dodatkowe można dobrać. Dobierany jest również materiał z jakiego będą wykonane elementy. Na specjalne życzenie możemy zrobic wizualizacje komputerową lub wizualizację 3D dzięki której będzie można zobaczyć realny wygląd  swojego projektu w przestrzeni domowej. Główne nasze realizacje znajdziecie Państwo na terenie miast Szczecin, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań ale montujemy nasze elementy również na terenie całego kraju. Jeśli jesteście zainteresowani realizacją parapetów, blatów kuchennych  lub innych elementów wykończenia wnętrz prosimy o szkorzystania z formularza wyceny - odpowiemy w ciągu 24h lub o kontakt bezpośredni z nami pod numerem telefonu +48 608 605 914 

UWAGA: w realizacji naszych projektów schodów i innych elementów nie stosujemy materiału pochodzącego z Chin z uwagi na złą jakość oraz skłonnośc do pękania w trakcie ekspoatacji.