Nagrobki z kamienia, marmuru i granitu


     Wykonujemy wszelkiego rodzaju nagrobki oraz grobowce. Nagrobki wynonywane są z różnego rodzaju kamienia w szczególności z marmuru, granitu ale spotkać mozna równiez wynonanie z bazaltu czy piaskowca.

    Poniższe szkice nagrobków to nagrobki jakie już wykonaliśmy dla naszych klientów i mają one charakter jedynie orientacyjny gdyż każdy nagrobek jest indywidualnie szkicowany i uzgadniany z klientem.  Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania skorzystajcie z formularza zapytania lub skontaktujcie się z nami telefonicznie.

Nagrobki jak to robimy

Przykładowy projekt nagrobka jaki zrealizowaliśmy

Wszystkie nagrobki jakie realizujemy poprzedzamy sporządzeniem projektu technicznego. W tym etapie klient może zobaczyć jak będzie wyglądać efekt końcowy i jakie elementy dodatkowe (litery, zdjęcia) mozna rozmieścić. Dobierany jest również materiał z jakiego będą wykonane elementy. Na specjalne życzenie możemy zrobic wizualizacje komputerową lub wizualizację 3D dzięki której będzie mozna zobaczyć realny wygląd  swojego projektu w przestrzeni urbanistycznej. Główne nasze realizacje znajdziecie Państwo na terenie miast Szczecin, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań ale montujemy nasze nagrobki na terenie całego kraju. Jeśli jesteście zainteresowanirealizacją nagrobka prosimy o szkorzystania z formularza wyceny - odpowiemy w ciągu 24h lub o kontakt bezpośredni z nami pod numerem telefonu +48 725 66 66 03 UWAGA: w realizacji naszych nagrobków nie stosujemy materiału pochodzącego z Chin z uwagi na złą jakość oraz skłonność do pękania w trakcie ekspoatacji.

Przykładowe rodzaje epitafium do nagrobków