Zabudowa kominka z kamienia, marmuru i granitu


Przykładowy projekt zabudowy kominka        Jesteśmy gotowi do realizacji każdego projektu zabudowy kominka na terenie całego kraju. Zajmujemy się zarówno projektem jak i wykonujemy sami całość elementów. Nasza wyspecjalizwana ekipa zamontuje obudowę kominka oraz przeszkoli w eksploatacji jej. Z uwagi bardzo duże doświadczenie podpowiemy Państwu również sposoby użytkowania kominka w taki sposób aby zawsze były wolne od sadzy i nalotów. Nasze zabudowy wynonywane są z różnego rodzaju kamienia w szczególności z marmuru, granitu ale spotkać można również wykonanie z bazaltu czy piaskowca.

Przykładowa zabudowa kominka

    Poniżej przedstawiamy pare realizacji obudowy kominkowej jakie wykonaliśmy. Przypominamy, iż każda zabudowa kominka jest indywidualnie szkicowana i uzgadniany z klientem.  Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania skorzystajcie z formularza zapytania lub skontaktujcie się z nami telefonicznie.

Fontanny jak to robimyWszystkie fontanny jakie realizujemy poprzedzamy sporządzeniem projektu technicznego. W tym etapie klient może zobaczyć jak będzie wyglądać efekt końcowy i jakie elementy dodatkowe (litery, zdjęcia) można rozmieścić. Dobierany jest również materiał z jakiego będą wykonane elementy. Na specjalne życzenie możemy zrobić wizualizacje komputerową lub wizualizację 3D dzięki której będzie można zobaczyć realny wygląd  swojego projektu w przestrzeni urbanistycznej. Główne nasze realizacje znajdziecie Państwo na terenie miast Szczecin, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań ale montujemy nasze fontanny również na terenie całego kraju. Jeśli jesteście zainteresowani realizacją fontanny prosimy o szkorzystania z formularza wyceny - odpowiemy w ciągu 24h lub o kontakt bezpośredni z nami pod numerem telefonu +48 725 66 66 03 UWAGA: w realizacji naszych projektów fontann nie stosujemy materiału pochodzącego z Chin z uwagi na złą jakość oraz skłonnośc do pękania w trakcie ekspoatacji.